Hallitus

Hilkka Knuuttila
Puheenjohtaja
050 5772 393
hilkka@knuuttila.fi

Maritta Jokinen
Jäsensihteeri
040 7677 868
marittattjokinen@gmail.com

Marja-Leena (Milli) Anttonen
​​​​​​​Hallituksen jäsen
040 854 9230
milli.anttonen@gmail.com

Jorma Koistinen
​​​​​​​Hallituksen jäsen
040 055 5809
jorma.e.koistinen@gmail.com

Maire Pihlman
Hallituksen jäsen
040 071 4116 
maire.pihlman@gmail.com

Leila Puonti
Varapuheenjohtaja
040 5399 445
leila.puonti@gmail.com

Jukka Kostiainen
Taloudenhoitaja
050 380 8803
kostiaiset@gmail.com

Risto Anttonen
Hallituksen jäsen
050 597 8400
risto.anttonen1@gmail.com

Risto Mieskonen
​​​​​​​Hallituksen jäsen
040 0490 900
risto.mieskonen@pp.inet.fi

Hallituksen sihteerinä toimii Tuula Ripatti
040 5476 894
tuula.ripatti@fimnet.fi


Porvoon senioreiden uusi hallitus 2019 Henkilöt vasemmalta Maritta Jokinen, Marja-Leena(Milli) Anttonen, Risto Anttonen, Hilkka Knuuttila, Leila Puonti, Jukka Kostiainen, Jorma Koistinen, Risto Mieskonen ja Maire Pihlman