Hallitus

Risto Anttonen
Puheenjohtaja
050 597 8400
risto.anttonen1@gmail.com

Raimo Ikonen

Varapuheenjohtaja

050 0841363

 raimo.ikonen@ konsultia.fi

Irmeli Hoffrén

Hallituksen jäsen

040 778 6107

Irmeli.hoffren@pp.inet.fi 

Marja-Leena (Milli) Anttonen
Hallituksen jäsen
040 854 9230
milli.anttonen@gmail.com
Jorma Koistinen
Hallituksen jäsen
040 055 5809
jorma.e.koistinen@gmail.com
Jukka Kostiainen
Taloudenhoitaja
050 380 8803
kostiaiset@gmail.com
Maire Pihlman
Hallituksen jäsen
040 071 4116 
maire.pihlman@gmail.com

Sirkka Vidman

Hallituksen jäsen

040 504 4312

sikka.vidman@gmail.com

Veijo Vilenius

Hallituksen jäsen

040 502 7255

veijo.vilenius@gmail.com

Hallituksen sihteerinä toimii 

Tuula Ripatti
040 547 6894
tuula.ripatti@fimnet.fi



Uusi hallitus 2020.  Kuvassa Raimo Ikonen, Milli Anttonen, Jorma Koistinen, Irmeli Hoffren, Maire Pihlman, Sirkka Vidman, Veijo Vilenius, Jukka Kostiainen ja Risto Anttonen.