Hallitus 2020

Puheenjohtaja Risto Anttonen



Risto Anttonen
Puheenjohtaja
050 597 8400
risto.anttonen1@gmail.com



Raimo Ikonen

Varapuheenjohtaja

050 0841363

 raimo.ikonen@ konsultia.fi 




Irmeli Hoffren

Varapuheenjohtaja

040 778 6107

Irmeli Hoffren@pp.inet.fi




Marja-Leena (Milli) Anttonen
Hallituksen jäsen
040 854 9230
milli.anttonen@gmail.com



Jukka Kostiainen
Taloudenhoitaja
050 380 8803
kostiaiset@gmail.com



Jorma Koistinen
Hallituksen jäsen
040 055 5809
jorma.e.koistinen@gmail.com



Maire Pihlman
Hallituksen jäsen
040 071 4116 
maire.pihlman@gmail.com



Veijo Vilenius

Hallituksen jäsen

040 502 7255

veijo.vilenius@gmail.com




Hallituksen sihteerinä toimii 

Tuula Ripatti
040 5476 894
tuula.ripatti@fimnet.fi






Uusi hallitus 2020.  Kuvassa Raimo Ikonen, Milli Anttonen, Jorma Koistinen, Irmeli Hoffren, Maire Pihlman, Sirkka Vidman, Veijo Vilenius, Jukka Kostiainen ja Risto Anttonen.