Toimihenkilöt

Eri toimialojen vastuuhenkilöt

Jäsenrekisteri ja -asiat  

Maritta Jokinen 

040 7677 868 marittattjokinen@gmail.com

Emännät 

Marja-Leena (Milli) Anttonen 

040 854 9230  milli.anttonen@gmail.com


Maire Pihlman 040 071 4116 maire.pihlman@gmail.com

Liisa Castren
Salivastaava (Isäntä) 

Risto Mieskonen

040 0490 900 risto.mieskonen@pp.inet.fi

SaliemäntäAija Mieskonen  aija.mieskonen@pp.inet.fi
Matkat ja kulttuuri  

Jorma Koistinen

040 055 5809 jorma.e.koistinen@gmail.com

Musiikki    

Yrjö Länsirinne 

040 539 6066   yrjo.lansirinne@elisanet.fi

Uusimaa Yhdistykset-palstaLeena Anttonen 0400 803901 leena.anttonen@gmail.com
LehdistöLeena Anttonen
Jäsentiedote, sähköpostitukset jäsenilleRisto Anttonen
Verkko-/ kotisivut







Veijo Vilenius 

040 502 7255  veijo.vilenius@gmail.com

Harri Ek 

040 041 0852 ekharri@gmail.com

Teemaluennot ja
digikurssit

Veijo Vilenius


Tietoiskut 

Veijo Vilenius

Harri Ek

Maire Pihlman

  Facebook

Veijo Vilenius

Maire Pihlman

MuistamisetAija Mieskonen aija.mieskonen@pp.inet.fi